Як виграти суд з ТОВ “Фінансова компанія “Фінар”?

Щоб мати можливість подати до суду вимогу стягнути борг з позичальника, кредитор повинен належати до числа діючих фінансових компаній з ліцензією від НБУ. Втратити таку ліцензію, зокрема, можна через порушення правил кредитування та правил врегулювання проблемної заборгованості. Саме тому, фінансові компанії можуть ставати засновниками інших фінансових компаній. Це дозволяє забезпечити безперебійний процес викачки грошей з населення, яке опинилося у скрутному становищі.

Отже, суд з ТОВ “Фінансова компанія “Фінар” можливий навіть у тому разі, якщо людина отримала кошти в кредит в іншій МФО.

Щоб виграти суд з кредитором, потрібно до цього суду підготуватися:

– перевірити повноваження колектора на подачу позову;
– порахувати строки;
– зробити власні розрахунки;
– вичитати договір та зробити його правовий аналіз, щоб знайти слабкі місця;
– з’ясувати чи взагалі зберігся оригінал договору;
– тощо.

Також суд з ТОВ “Фінансова компанія “Фінар” може відбутися і за позовом боржника коли йдеться про необхідність скасувати виконавчий напис нотаріуса. Цей напис є підставою стягувати з позичальника кошти через приватного виконавця. Але нотаріуси масово вчиняють такі написи з грубим порушенням закону. Ставка знову ж таки робиться на пасивну поведінку боржника. Скасування виконавчого напису призведе до закриття виконавчого провадження та повернення списаних коштів назад позичальнику.

Як виграти суд з ТОВ "Фінансова компанія "Фінар"?