Як виграти суд з ТОВ “Фінансова компанія Афінаж”?

Ви заборгували перед банком чи МФО через невчасне повернення кредиту. Чого очікувати? Фінансова установа може подати до суду з метою стягнути борг, або продати цей борг колектору, зокрема, ТОВ “Фінансова компанія Афінаж”.
Суд з колектором можливий у двох випадках:

1. Боржник подає позов з метою скасувати виконавчий напис нотаріуса, який був вчинений на кредитному договорі за ініціативою кредитора або колектора. Ця можливість існує протягом 3 років з моменту, коли боржник дізнався, що була вчинена така нотаріальна дія.

2. В суд подає кредитор. В такому разі, після отримання боржником ухвали про відкриття провадження – потрібно готувати відзив на позов. На це зазвичай надається 15 днів з моменту отримання ухвали. Не рекомендуємо нехтувати такою можливістю, адже це шанс аргументовано викласти свої заперечення проти позову, долучити докази та подати клопотання про витребування додаткових доказів від кредитора.

Перш ніж подавати до суду, ТОВ “Фінансова компанія Афінаж” застосовує звичні колекторські методи роботи: листи, дзвінки, смс тощо. Таким чином, на боржника або його рідних намагаються здійснити вплив. Основне, про що має пам’ятати боржник в такому разі – всі ці методи впливу не мають ніяких юридичних наслідків, адже реально стягнути борг в примусовому порядку можна тільки на підставі судового рішення. А щоб такого рішення у колектора не було – боржнику потрібно стати активним учасником процесу та відстоювати свою позицію.

Як виграти суд з ТОВ "Фінансова компанія Афінаж"?