Як виграти суд з ПАТ «Банк Михайлівський»?

Ліквідація банку не призводить до ліквідації боргів по кредитах. Наприклад, боржників може й не чекати в перспективі суд з ПАТ «Банк Михайлівський», проте до суду може подати правонаступник банку, який купив борг за договором факторингу. Колектори беруться “вибивати” заборгованість не дивлячись на те, що відсутні оригінали договорів, належні банківські виписки, минули строки. Ставку роблять на те, що в процесі підготовки до суду, якась частина боржників погодиться на реструктуризацію чи інші акційні пропозиції аби тільки уникнути судової тяганини.

Ще один спосіб отримати гроші від позичальників – це виконавчий напис. Наприклад, Банк Михайлівський активно передавав боржників ТОВ «Фінансово-правова група «Лекс». Останні своєю чергою відкривали виконавчі провадження на підставі нотаріальних написів.

Майже відразу після початку повномасштабної війни в Україні, виконавчі написи перестали виконуватися через обмеження деяких напрямків роботи приватних виконавців. Але це не означає, що провадження по них закрили.

Отже, суд з ПАТ «Банк Михайлівський» неможливий через те, що дана установа була ліквідована. Проте, до суду можуть подати колектори. Боржники мають високі шанси на перемогу у суді, але потрібно обрати правильну правову стратегію захисту.

Як виграти суд з ПАТ «Банк Михайлівський»?