Як виграти суд з АТ “Юнекс Банк”?

Коли по кредиту виникає заборгованість, то кредитор має два варіанти дій:
– почекати поки позичальник поверне всю суму;
– отримати виконавчий документ та звернутися до виконавця.
Банк може звернутися до суду та почати провадження на підставі судового рішення, або спробувати стягнути з боржника кошти в обхід судової системи. Якщо коротко, то події можуть розвиватися в такі способи:

– відступлення банком права вимоги колекторській компанії. Це відбувається на підставі договору факторингу. Тоді банк перестає бути кредитором;
– вчинення виконавчого напису у нотаріуса. Цього напису достатньо, щоб почати виконавче провадження. Якщо банк вибрав цей варіант, то позичальнику потрібно самому ініціювати суд з АТ “Юнекс Банк”. Інакше, крім суми боргу, яку нарахував банк, доведеться сплатити ще й витрати виконавчого провадження.

Процедура вчинення виконавчого напису для банку займає всього один день, тоді як судовий розгляд може тривати роками. Але є в цій спрощеній процедурі одна проблема для кредитора: виконавчий напис на кредитному договорі в більшості випадків незаконний. А отже, якщо боржник почне суд з АТ “Юнекс Банк” з оскарження цієї нотаріальної дії, то має високі шанси скасувати напис і повернути списані кошти.
Щоб дізнатися, який пакет документів потрібно підготувати для подачі позову до суду, запишіться до нас на консультацію!

Як виграти суд з АТ "Юнекс Банк"?