Як виграти суд з АТ “Укрсоцбанк”?

Банк дав в позику 10 тис. грн, а віддати просить 20 тис. грн – такі ситуації трапляються часто. Якщо у вас є борг за кредитом, то не обов’язково його стягнення відбудеться через суд з АТ “Укрсоцбанк”. Банк може укласти договір факторингу з колектором, тоді вимагати повернення боргу буде вже новий кредитор. Скоріш за все, спочатку колектор спробує це зробити через вчинення виконавчого напису у нотаріуса.
Скасувати виконавчий напис нотаріуса можна у суді. Судова практика тут на стороні боржника. Річ у тім, що такі написи можна вчиняти лише на договорах з нотаріальним посвідченням, що стосовно кредитних договорів звучить абсурдно. Адже ніхто не посвідчує кредитні угоди у нотаріуса. Крім того, має бути безспірність боргу, але якщо кредитор завищив відсотки – то й ця умова буде не виконана. Позичальнику потрібно правильно навести всі аргументи в позовній заяві та додатково підготувати заяву про забезпечення позову. Така заява допоможе заблокувати виконання виконавчого напису у приватного виконавця.
Кредитні спори щодо скасування виконавчого напису нотаріуса формально вирішуються за одним алгоритмом. Проте, важливо правильно підготувати позов, вказати всі реквізити, подати заяву про витребування доказів тощо. Наші адвокати вже багато років допомагають позичальникам вирішувати їхні кредитні спори. Ми підготуємо для вас документи в суд з АТ “Укрсоцбанк”, відправимо їх до потрібного суду та будемо супроводжувати Вас до моменту отримання рішення!

Як виграти суд з АТ "Укрсоцбанк"?