Як виграти суд з АТ “Укргазбанк”?

Мікрофінансові організації та банки втратили можливість отримати від позичальника борг без звернення до суду. Виконавчі написи нотаріусів, які до початку війни були головним інструментом стягнення заборгованості – нині втратили свою актуальність. Виконавці не приймають їх до виконання, а відкриті на їхній підставі провадження тепер заморожені.

Боржники по кредитах часто програють суд з АТ “Укргазбанк” лише тому, що ігнорують його. Коли кредитор подає позов, він додає до нього копії документів, які підтверджують, що утворився борг. До таких документів належить: договір, підписаний обома сторонами; довідки про розмір боргу тощо.

Також банк може й не звертатися до суду самостійно, а продати заборгованість по кредиту колекторам. В такому разі, колектор повинен мати оригінали всіх документів та оригінал договору факторингу.

Не все чисто може бути й з розрахунком боргу: завищені відсотки, нараховані по завершенню кредитного договору, необгрунтований розмір штрафних санкцій, зарахування часткових оплат в рахунок додаткових комісій.

Якщо боржник не бере участі в процесі, він втрачає право заявити про свою незгоду з діями колектора. Суд з власної ініціативи не стане розбиратися в деталях домовленостей та нюансах фінансових розрахунків. Він виступає арбітром.

Як виграти суд з АТ “Укргазбанк”?