Як виграти суд з АТ «Сенс Банк»?

АТ “Альфа-Банк” змінило свою назву. У зв’язку із цим, суди зараз масово виносять ухвали про зміну найменування сторони процесу. Якщо Ви отримували кредит в цьому банку та маєте борг, найімовірніше Вас очікує суд з АТ «Сенс Банк». Проте, банк може й не подавати до суду самостійно, а, наприклад, продати борг колекторам.

У будь-якому разі, виграти суд з банком Вам допоможуть такі поради:

– кредитний борг – це наслідок неналежного виконання договірного зобовязання. Тобто, в основі лежить договір. Якщо договір має слабкі місця, їх потрібно використати під час судового процесу;

– розгляд справи у суді відбувається за процесуальними правилами, які записані в Цивільному процесуальному кодексі. Важливо вчасно подавати усі клопотання, заяви та заперечення, які у Вас є;

– боржнику не варто першому починати суд з АТ «Сенс Банк». Наприклад, якщо Ви хочете визнати договір недійсним, то доцільніше це робити в зустрічному порядку, після того, коли банк подасть позов про стягнення боргу. Виняток: оскарження виконавчого напису нотаріуса, яке відбувається саме за позовом боржника.

Кредитні спори, які були передані на розгляд суду, далеко не завжди є безперспективними для боржника. За умови участі в процесі, можна досягти повного, або часткового оскарження розміру боргу, про який заявляє банк.

Як виграти суд з АТ «Сенс Банк»?