Як виграти суд з АТ КБ “Кредо Банк”?

В більшості випадків, боржник перед банком думає, що його кредитний спір відразу розглядатиме суд. Проте, частіше банк вчиняє виконавчий напис у нотаріуса. По суті, нотаріус ніби підтверджує, що існує безспірна заборгованість. Якщо така заборгованість не безспірна, то боржник може сам почати суд з АТ КБ “Кредо Банк”. Для цього потрібно підготувати відповідну позовну заяву та додати докази.
Аргументи для того, щоб скасувати виконавчий напис нотаріуса:

– він практично завжди вчиняється з порушенням вимог закону. Виконавчий напис можна вчиняти тільки на тих угодах, які були завірені в нотаріуса в момент укладення. Крім цього, нотаріус має перевірити безспірність вимог кредитора, а це важко зробити, тому що позичальник не присутній при вчиненні цієї нотаріальної дії, а отже, в нього можуть теж можуть бути претензії до кредитора. Є спір – не може бути стягнення за виконавчим написом;

– навіть якщо приватний виконавець вже встиг стягнути з Вас якусь частину коштів, їх можна повернути. Для цього потрібно виграти суд з АТ КБ “Кредо Банк” з відміни виконавчого напису. Тоді вийде, що кошти були стягнуті безпідставно і підлягають поверненню на Ваш рахунок. Але зробити це потрібно в межах трирічного строку з того часу, як ви дізналися про виконавчий напис нотаріуса;

– якщо Ви вирішуєте платити за виконавчим написом нотаріуса, то будьте готові додатково заплатити ще виконавчий збір. Це як мінімум десять відсотків від суми боргу.

Важливо уточнити такий момент: хоча виконавчий напис вчиняється з порушенням процедури, а іноді – безпідставно – виконавцю до цього байдуже. Він не має повноважень, щоб перевіряти законність нотаріальної дії. Виконавець перевіряє лише чи правильно оформлений документ за формою, чи є всі реквізити, чи підлягає він йому до виконання територіально. Зафіксувати незаконність виконавчого напису може лише суд з АТ КБ “Кредо Банк”.
Отримати детальну консультацію адвоката із кредитних спорів Ви можете, звернувшись до нашої компанії!

Як виграти суд з АТ КБ "Кредо Банк"?