Як виграти суд з АТ “Банк Кредит Дніпро”?

Вже через місяць прострочення платежу по кредиту, представник банку може почати нав’язливо телефонувати з вимогою повернути борг. Крім тіла кредиту та відсотків за користування ним, фінансові установи досить часто продовжують нараховувати штрафні санкції: пеню та неустойку. Хоча ще з початком дії карантину, на який згодом наклався ще й воєнний стан – такі санкції рахувати не можна. Вони підлягають списанню.

Отже, максимум на який може претендувати кредитор по “свіжих” кредитах – це повернення боржником тіла та відсотків в межах строків кредитування. Про це потрібно знати, якщо Вас викликають на суд з АТ “Банк Кредит Дніпро”.

На період дії особливого періоду, також діють додаткові пільги для військовослужбовців. Ці пільги стосуються лише споживчих кредитів і не застосовуються, якщо кредит був цільовим (на покупку житла чи автомобіля). Полягають вони в наступному: військовослужбовцям, які призвані на військову службу в рамках мобілізації потрібно списувати не тільки неустойку та пеню, а й відсотки за користування кредитними коштами.

Така пільга передбачена у пункті 15 закону “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей ”. Аби підстрахуватися від можливих завищених вимог банку, не завадить повідомити його про те, що Ви, як позичальник, маєте таку пільгу. В законі про споживче кредитування є додаток №2. В цьому додатку якраз і міститься форма довідки, яку потрібно подати банку.

Як виграти суд з АТ “Банк Кредит Дніпро”?