Як виграти суд у ТОВ “Споживчий центр”?

Виконавчі написи, що їх вчиняють нотаріуси на кредитних угодах – незаконні. Серед переліку документів, за якими може відбуватися стягнення безспірної заборгованості дійсно деякий час були кредитні договори у простій письмовій формі. Але цей пункт було визнано недійсним. Проте колекторів це не зупиняє – вони й далі їх вчиняють. Така процедура швидка і дешевша, якщо порівнювати з судовим процесом. Крім того, через виконавчий напис можна стягнути ту суму, яка зручна саме колектору. Ставку роблять на те, що боржники або сплатять борг відразу, або з їхнього доходу постійно списуватимуть борг частинами.

Якщо ви маєте кредитний спір з ТОВ “Споживчий центр”, рекомендуємо періодично перевіряти себе у реєстрі боржників або в додатку ДІЯ у розділі “Виконавче провадження”. Якщо стало відомо про вчинений виконавчий напис – позичальну потрібно подати позов до суду, щоб його скасувати. Підставою може бути той факт, що ви не погоджуєтесь з розміром боргу або те, що нотаріус порушив формальні процедури під час вчинення напису.

ТОВ “Споживчий центр” більш відомий через свій сервіс Швидко гроші, надає короткострокові кредити населенню. При цьому нараховує шалені відсотки. Якщо позичальник не може вчасно погасити, йому пропонують “вигідні” умови продовження терміну дії договору: платиш відсотки, а сам кредит через місяць. Лише на пролонгаціях тіло кредиту може бути переплачене в десять разів. Про яку вигоду тоді заявляє кредитор? Мабуть, про свою!

Як виграти суд у ТОВ "Споживчий центр"?