Як виграти суд у колектора “РІАЛЬТО”?

Кредитодавці заманюють людей на свої сервіси кредитування всілякими маркетинговими штучками: акційний період без відсотків за користування, можливість пролонгації, секретні промокоди для зменшення відсотків. Якщо не вистачає коштів, аби покрити позику, Вам запропонують “вигідно” продовжити термін дії договору, або взяти новий кредит, щоб закрити попередній. Це реальні поради з реальних сайтів МФО. Але це все гачки для заманювання клієнтів. Вигода колектора в тому, що вже за місяць користування, позичальник має повернути суму майже вдвічі більшу, а якщо він йде на пролонгацію, то сума виростає ще в декілька разів.

У такій ситуації настає момент, коли позичальник вже не може більше платити, але відсотки продовжують нараховуватися. Ймовірність, що колектор “Ріальто”, який видає кредити через онлайн-сервіс “Монетка” подасть до суду не висока. Скоріш за все, він піде перевіреним шляхом – вчинить виконавчий напис у нотаріуса. А далі – виконавче провадження, блокування рахунків, списання коштів, реалізація майна на торгах, заборона виїзду за кордон.

Якщо колектор “Ріальто” вчинив відносно вашої заборгованості виконавчий напис нотаріуса, потрібно оперативно оскаржити цей напис в суді. Тоді виконавче провадження буде закрите, а всі обмеження знято. Сам борг, щоправда, нікуди не дінеться, але право отримати його через виконавчу службу на підставі виконавчого напису кредитор втратить.

Але як боржнику зрозуміти чи має він перспективи виграти суд? Судова практика на стороні боржників. В більшості випадків, виконавчі написи вчиняються з серйозними порушеннями. А це означає, що потрібно правильно обрати підставу для оскарження. Детальніше про це Ви можете прочитати в інших наших статтях в розділі “КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ”. А якщо Ви налаштовані рішуче почати процедуру визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, скористайтесь допомогою адвоката із кредитних спорів. Щоб подивитися контакти, натисніть кнопку нижче!

Як виграти суд у колектора “РІАЛЬТО”?