Як виграти суд у колектора “АВАНСАР”?

Виконавчий напис нотаріуса – це не вирок, його можна успішно оскаржити в суді. Як це зробити, – розповімо у цій статті на прикладі колектора “АВАНСАР”.
Основна мета роботи колектора – це врегулювати кредитну заборгованість. Тільки вдумайтесь як гарно звучить. Насправді ж – “вибити” з позичальників якомога більше грошей. Основна сума боргу може вирости в декілька, ато й десятки разів, а виконавче провадження відкриють у приватного виконавця так, щоб боржник дізнався про це в останню чергу. Це стає можливим в тому випадку, коли борг стягується не на підставі судового рішення, а на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Виграти суд у колектора “АВАНСАР” допоможуть такі поради:

1. Попросіть приватного виконавця надати вам копію виконавчого напису нотаріуса на підставі якого було розпочато провадження.
2. Направте в суд позовну заяву про скасування виконавчого напису та прохання зобов’язати нотаріуса та кредитора надати оригінали договору та документів про підтвердження боргу.
3. Підставою для скасування виконавчого напису може бути: закінчення строків; неналежна форма договору; відсутність документів, які підтверджують існування прострочення платежів; спірний розмір боргу; спір про сам факт укладення договору.
4. Обов’язково додайте докази, що підтверджують Ваші вимоги.
5. Додатково подайте ще одну заяву: про забезпечення позову, щоб виконавець не зміг далі списувати кошти з Ваших рахунків.

На що розраховує колектор, штампуюючи по 30-40 явно незаконних виконавчих написів за день? Якраз на те, що якийсь відсоток боржників злякається виконавчого провадження і погасить борг та захмарні відсотки. Не будьте такими боржниками.

Наші адвокати спеціалізуються на вирішенні кредитних спорів. Ми допомагаємо клієнтам позбутися від боргів, щодо яких вчинені виконавчі написи нотаріуса або триває судовий процес. Зробіть своє життя знову спокійним – скористайтесь кваліфікованою юридичною допомогою!

Як виграти суд у колектора “АВАНСАР”?