Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Кірюхової Наталії Сергіївни?

Судовий розгляд кредитних спорів – це довго, і не завжди передбачувано для колектора. Тому він йде простішим шляхом – вчиняє у нотаріуса виконавчий напис. Така нотаріальна дія призначена для того, щоб спростити повернення боргу, який виник через прострочення сплати за нотаріально посвідченим договором. Але колектори зловживають своїм правом. Як наслідок – виконавчий напис вчиняється і по боргу за кредитною карткою, і за іпотечним договором, і навіть, за тим кредитом, який був давно сплачений.

Які саме порушення допускає нотаріус Кірюхова Наталія Сергіївна під час вчинення виконавчого напису?

1. Посилається на пункт 2 Переліку документів, за якими стягнення проводиться в безспірному порядку, тоді як цей пункт ще у 2017 році був визнаний незаконним.
2. Вчиняє нотаріальну дію після спливу 3-х років з моменту виникнення права вимоги.
3. Не проводить належну перевірку безспірності заборгованості.

Боржник в такій ситуації має лише один правильний варіант дій – оскарження виконавчого напису в судовому порядку. В той час як позов буде розглядатися в суді, можна заблокувати для виконавця повноваження далі списувати гроші з картки. Для цього потрібно подати в суд заяву про призупинення заходів примусового стягнення.

Якщо Вам потрібна допомога адвоката для підготовки документів до суду – записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста!

Як відмінити виконавчий напис нотаріуса Кірюхової Наталії Сергіївни?