Як відмінити дії приватного виконавця Куземченка Андрія Сергійовича?

Якщо на підставі виконавчого напису нотаріуса вже розпочате виконавче провадження, то одночасно з оскарженням такого напису, боржнику доводиться мати справу з оскарженням деяких рішень приватного виконавця.

1. Розглянемо ситуацію, коли приватний виконавець Куземченко Андрій Сергійович відкрив провадження відносно боржника, який проживає поза межами Дніпропетровської області. В такому разі потрібно подати позов до адміністративного суду про скасування постанови про відкриття провадження. Справа в тому, що кожен приватний виконавець може приймати виконавчі документи тільки, якщо вони підвідомчі їм територіально. Колектори часто вказують у заяві про вчинення виконавчого напису дві адреси проживання боржника: справжню і вигадану, яка за “збігом” знаходиться в межах округу потрібного виконавця. Але такі дії виконавця можна відмінити в судовому порядку.

2. В будь-якому разі, боржнику під час оскарження виконавчого напису нотаріуса доцільно подавати до суду заяву про забезпечення позову. На підставі цієї заяви суд виносить ухвалу про зупинення стягнення. Таким чином виконавець не може накласти арешт на рахунки та майно, а якщо вже встиг накласти, то хоча б не зможе списувати з них кошти.

3. Ще одним випадком, коли може знадобитися оскарження дій приватного виконавця Куземченка Андрія Сергійовича є накладення арешту на зарплатний, пенсійний чи соціальний рахунки. Для таких видів доходу передбачена інша процедура звернення стягнення у місячному розмірі не більше 20%. Якщо виконавець заблокував такі картки, то потрібно звернутися до нього із заявою про розблокування. У випадку відмови – оскаржувати її в суді.

4. Коли боржник отримує рішення суду про скасування виконавчого напису нотаріуса на свою користь, може статися так, що частина коштів з рахунків вже була списана. Щоб їх повернути теж потрібна заява до приватного виконавця. Якщо ж він не виконує повернення – потрібно писати позов до суду про повернення безпідставно стягнутих коштів.

Під час виконавчого провадження, виконавець виносить близько 20 різних видів постанов. Ми розібрали лише найпоширеніші випадки. Якщо Вам потрібна більш детальна консультація адвоката, що займається кредитними спорами – скористайтесь контактною інформацією, що розміщена нижче!

Як відмінити дії приватного виконавця Куземченка Андрія Сергійовича?