Як скасувати дії приватного виконавця Валявського Олександра Анатолійовича?

Кредитний спір на стадії виконавчого провадження не завжди означає, що його більше не можна оскаржити. Тим більше якщо мова йде про ситуацію, коли приватний виконавець Валявський Олександр Анатолійович відкрив провадження на підставі виконавчого напису нотаріуса.
Ми не втомимося пояснювати нашим клієнтам, що такі написи не просто можна, їх необхідно оскаржувати. Для тих боржників, які не орієнтуються у юридичному світі, може здаватися, що це дуже важко.

З одного боку, справді – існує певна процедура, яку потрібно дотриматись, щоб отримати позитивний результат.

Та з іншого боку, велосипед придумувати не потрібно, ми маємо налагоджений алгоритм дій з оскарження виконавчих написів.

Основні 5 кроків:

1. Готуємо позовну заяву. Не дивлячись на те, що ваш спір вже на стадії виконавчого провадження, відповідач – це не виконавець Валявський Олександр Анатолійович, відповідач – кредитор.

2. Додатково подаємо заяву про забезпечення позову. Це допоможе зупинити дії виконавця, направлені на погашення боргу.

3. Просимо суд, витребувати від нотаріуса та виконавця усі матеріали справи.

4. Акцентуємо, що договір не був завірений у нотаріуса в момент укладення, а тому, нотаріус перевищив свої повноваження, коли вчинив на ньому виконавчий напис.

5. Подаємо заяву про розгляд справи без участі боржника. При цьому вказуємо, що позовні вимоги боржник підтримує повністю.
Звичайно, кожна ситуація має свої особливості. Тому вищезазначені пункти ми виклади в узагальненому вигляді. Для отримання детальної консультації, зв’яжіться, будь ласка, з нашими адвокатами.

Як скасувати дії приватного виконавця Валявського Олександра Анатолійовича?