Як скасувати дії приватного виконавця Шуляченко Миколи Борисовича?

Боржники по кредитах часто дізнаються про те, що кредитор отримав виконавчий документ, вже на стадії початку виконавчого провадження. Відбувається це через отримання повідомлення у додатку “Дія” або через блокування рахунків у банку.
Виконавчим документом у кредитному спорі може бути не лише рішення суду. По мікрокредитах це найчастіше виконавчий напис нотаріуса.

Приватний виконавець Шуляченко Микола Борисович має повноваження приймати заяви від кредитора про початок провадження відносно тих боржників, які живуть в Одесі або Одеській області. Саме цей регіон є округом його діяльності. Порушення правила про місце виконавчого провадження, може стати причиною скасування постанови про його початок. Для цього боржнику потрібно подати позов в адміністративний суд.

Крім того, в кредитних спорах причиною скасування дій приватного виконавця може бути його бездіяльність. Наприклад, боржник скасував виконавчий напис у нотаріуса, але виконавець зволікає з тим, щоб повернути боржнику списані в цьому провадженні кошти, чи зняти арешт з рахунків, або зняти обмеження виїзду за кордон.

Як варіант, можна подати скаргу в територіальний орган Мін’юсту, але паралельно рекомендуємо вирішувати справу в суді. Так надійніше.

Як скасувати дії приватного виконавця Шуляченко Миколи Борисовича?