Як скасувати дії приватного виконавця Русецької Оксани Олександрівни?

Якщо у кредитному спорі розпочалася стадія виконавчого провадження, це означає, що кредитор отримав виконавчий документ. Таким документом може бути: рішення суду, або виконавчий напис нотаріуса. Отже, щоб скасувати усі дії, які вчинила виконавець Русецька Оксана Олександрівна, потрібно скасувати цей виконавчий документ. Для рішення суду – подати апеляційну скаргу, а для виконавчого напису – подати позов про визнання його таким, що не підлягає виконанню.

Поки триває воєнний стан, виконавчі провадження по виконавчим написам нотаріусів – зупинені. Всі відрахування з боржників, які мали місце – теж на паузі. Крім того, були внесені зміни до Переліку документів, на підставі яких можна вчиняти виконавчі написи, і розділ, який стосувався кредитних угод – з цього переліку був виключений.

Залишився загальний порядок вчинення виконавчих написів лише на нотаріально посвідчених договорах, до яких кредитні угоди в більшості випадків не належать.

Але важливо наголосити, що всі написи, які були вчинені до цього часу – залишаються дійсними, і після завершення воєнного стану, приватний виконавець Русецька Оксана Олександрівна далі зможе здійснювати всі заходи, аби стягнути борг із боржника.

Тому, рекомендуємо не гаяти час та скасувати виконавчий напис нотаріуса на кредитній угоді, щоб вберегти свої заощадження та майно від примусової реалізації.

Як скасувати дії приватного виконавця Русецької Оксани Олександрівни?