Як скасувати дії приватного виконавця Павлюка Назара Васильовича?

Виконавчий напис нотаріуса – це підтвердження, що існує безспірний борг. До початку воєнного стану, на підставі цього напису, приватний виконавець Павлюк Назар Васильович міг відкривати виконавче провадження та стягувати борг у примусовому порядку. Зараз така можливість призупинена, але не скасована назавжди.
За законом, виконавчі написи можна вчиняти лише на нотаріально посвідчених угодах, до яких кредитні договори ніяк не відносяться. Крім того, ще однією умовою є безспірний розмір боргу, що дуже рідко можна застосувати до кредитних правовідносин з мікрофінансовими організаціями.

Проте, виконавець не стане, та й не повинен, перевіряти законність виконавчого напису. Для нього достатньо того, щоб цей напис відповідав формальним вимогам. Якщо з цим все добре, виконавець відкриває провадження, блокує рахунки боржника, списує з них кошти, арештовує майно і в деяких випадках має повноваження виставити його на реалізацію.

Ви можете скасувати виконавчий напис нотаріуса та повернути кошти, які приватний виконавець Павлюк Назар Васильович списав з ваших рахунків. Для цього потрібно підготувати позовну заяву до суду. Але позиватись потрібно не до виконавця, а до кредитора.

Як скасувати дії приватного виконавця Павлюка Назара Васильовича?