Як скасувати дії приватного виконавця Парфьонова Георгія Володимировича?

Закрити виконавче провадження можна лише такими способами:
– повністю заплатити борг, плюс виконавчий збір;
– скасувати рішення, яке стало підставою це провадження відкрити.
У кредитних спорах, приватний виконавець Парфьонов Георгій Володимирович може відкрити провадження за заявою кредитора у випадку, коли останній має або рішення суду про стягнення боргу, або виконавчий напис нотаріуса.

Оскаржити судове рішення можна лише в межах строку на апеляційне оскарження. Правда, в деяких випадках цей строк можна поновити. Тут краще проконсультуватися з фахівцем на пряму.

Оскаржити виконавчий напис нотаріуса можна протягом 3 років. Строк обчислюється з того моменту, коли боржник дізнався про існування напису. Навіть якщо приватний виконавець уже стягнув з боржника всю суму, але строк на оскарження не минув – можна повернути всі кошти назад.

Окремо можна оскаржувати постанови, які виніс Парфьонов Георгій Володимирович. Наприклад, про відкриття провадження поза межами своєї територіальної підвідомчості. Округом діяльності цього виконавця є місто Одеса, а отже, провадження по кредитах він може відкривати лише відносно боржників, які проживають в цьому регіоні. Тому, щоб скасувати постанову про відкриття провадження – боржнику потрібно подавати адміністративний позов. При цьому, паралельно рекомендуємо подавати ще й позов про відміну виконавчого напису!

Як скасувати дії приватного виконавця Парфьонова Георгія Володимировича?