Як скасувати дії приватного виконавця Мельника Юрія Анатолійовича?

Кожен кредитний спір можна поділити на певні стадії. Однією із них є стадія виконання рішення про стягнення боргу. Таким рішенням може бути не тільки судове, а й рішення нотаріуса про те, що заборгованість є безспірною. Нотаріус надає таке підтвердження за заявою кредитора. Називається воно виконавчим написом нотаріуса.

Приватний виконавець Мельник Юрій Анатолійович не стане з’ясовувати чи були у нотаріуса підстави вчинити виконавчий напис. Це завдання боржника вчасно розібратися із законністю нотаріальної дії та вчасно подати на її оскарження.

Для того, щоб виконавчий напис нотаріуса був законним, кредитний договір мав би бути посвідчений нотаріально в момент укладення. Крім цього, кредитор повинен надати неспростовні докази, які підтверджують розмір боргу.

Якщо ці умови недотриманні, боржнику можна сміливо подавати до суду на оскарження виконавчого напису нотаріуса. Після отримання позитивного рішення, дії, які вчинив приватний виконавець Мельник Юрій Анатолійович у провадженні відкритому на підставі нотаріального напису – втратять свою силу.

Таким чином, боржник не тільки зможе домогтися припинення виконавчого провадження, а й зможе отримати назад усі списані з його рахунків кошти.

Як скасувати дії приватного виконавця Мельника Юрія Анатолійовича?