Як скасувати дії приватного виконавця Малкової Марії Вікторівни?

Після винесення постанови про відкриття виконавчого провадження, Малкова Марія Вікторівна розпочинає заходи примусового виконання рішення суду чи напису нотаріуса. Вже на наступний день, рахунки боржника можуть бути заблоковані, а на майно накладена заборона щодо зміни власника.

Скасувати дії приватного виконавця, можна такими способами:

1. Оскаржити в адміністративному суді постанову про відкриття провадження. Це доцільно робити тоді, коли Малкова Марія Вікторівна порушила принцип територіальної підвідомчості виконавчих документів. Округом її діяльності є місто Київ. Брати виконавчі документи для виконання вона має право тільки якщо боржник проживає в цьому регіоні, або якщо тут знаходиться майно боржника, на яке потрібно звернути стягнення.

2. Оскаржити виконавчий документ. Якщо ним є рішення суду, то подати апеляцію чи касацію. Якщо виконавчим документом є напис нотаріуса, то визнати його таким, що не підлягає виконанню. Написи нотаріусів на кредитних договорах є легальними тільки тоді, коли такий договір був нотаріально завірений в момент укладення. В більшості випадків такого завірення нема, тому в боржника є шанси виграти суд.

3. Оскаржити якусь конкретну дію. Наприклад, якщо ви виграли суд з відміни напису нотаріуса, але з ваших рахунків чи із заробітної плати вже були зроблені відрахування, ви маєте право повернути собі ці кошти. Якщо виконавець вам відмовляє у цьому, то потрібно позиватися до суду на дії виконавця.

Це основні способи того, як можна скасувати дії приватного виконавця. Якщо вам потрібна більш детальна інформація на цю або іншу тему у сфері кредитних спорів, записуйтесь, будь ласка, до нас на консультацію!

Як скасувати дії приватного виконавця Малкової Марії Вікторівни?