Як скасувати дії приватного виконавця Лукмасло Тетяни Юріївни?

Кредитний спір обов’язково проходить певні стадії, перш ніж його можна буде вважати вирішеним, або закритим. Коли приватний виконавець Лукмасло Тетяна Юріївна розпочинає провадження аби примусово стягнути з позичальника кошти, то це лише початок фінальної стадії. Якщо знайти порушення на попередніх стадіях, то процес можна запустити заново, або взагалі зупинити.
Яким чином можна це зробити?
1. Скасувати причину початку виконавчого провадження. Такою причиною у кредитних справах може бути судове рішення або виконавчий напис від нотаріуса. В основному виконавчі написи штампуються за налагодженою схемою, в основному – з порушенням закону. Наприклад, не можна вчинити виконавчий напис на договорі без нотаріального посвідчення, але нотаріус все одно його вчиняє. Приватний виконавець Лукмасло Тетяна Юріївна не має повноважень з’ясовувати законний виконавчий напис, який потрапив до неї, чи не законний. Вона здійснить лише формальну перевірку, і почне провадження. Оскільки виконавчий напис вчиняється без виклику позичальника, то йому надане право надалі оскаржити цей напис у суді. В такому разі й виконавче провадження можна закрити.
2. Оскаржити рішення приватного виконавця про початок провадження. Якщо боржник проживає, наприклад, в Рівненській області, то провадження може бути відкрите лише виконавцем, який має право працювати в цьому регіоні. Якщо це правило порушене, боржник може подати адміністративний позов і скасувати рішення про відкриття провадження.
Крім цього, в процесі виконавчого провадження, виконавець може виносити й інші постанови про застосування тих чи інших обмежень щодо боржника!

Як скасувати дії приватного виконавця Лукмасло Тетяни Юріївни?