Як скасувати дії приватного виконавця Лукеча Олександра Васильовича?

Рішення та дії приватного виконавця можна оскаржити до Мін’юсту або до суду. Останній варіант є більш дієвим. Тому, рекомендуємо відразу подавати скаргу до суду, або застосовувати обидва механізми одночасно, якщо ви хочете скасувати дії, які вчинив Лукеча Олександр Васильович.

У кредитних спорах, боржник може стикнутися з такою неправомірною поведінкою виконавця:

1. Арешт соціальних рахунків та списання з них коштів. Відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії може відбуватися лише тим органом, який нараховує такі види доходів.

2. Відкриття провадження без повноваження це робити. Округом діяльності, в межах якого Лукеча Олександр Васильович може відкривати провадження є м. Ужгород та Закарпатська область. Отже, боржник по кредиту має проживати в цьому окрузі. Якщо виконавець порушив це правило, боржник може закрити провадження, але спочатку варто підготувати позов до суду.

3. Бездіяльність щодо звернень боржника. Наприклад, якщо з рахунків були безпідставно списані кошти у завищеному розмірі й виконавець відмовляється їх повертати.

Після відкриття виконавчого провадження, приватний виконавець Лукеча Олександр Васильович застосовує всі можливі заходи аби стягнути борг із позичальника.

Той факт, що на період дії воєнного стану деякі можливості виконавців заблоковані, не означає, що після стабілізації ситуації, вони дадуть боржникам спокій.

Тому, рекомендуємо використати тимчасову паузу для того, аби скасувати виконавчий документ, або оскаржити дії приватного виконавця.

Як скасувати дії приватного виконавця Лукеча Олександра Васильовича?