Як скасувати дії приватного виконавця Лиманського Владислава Юрійовича?

Дії приватного виконавця по стягненню боргу можуть вчинятися тільки тоді, коли є постанова про відкриття виконавчого провадження. Винести таку постанову можна на підставі судового рішення або виконавчого напису нотаріуса. Якщо у кредитора немає жодного з цих двох документів, то приватний виконавець Лиманський Владислав Юрійович не зможе стягнути борг з позичальника. Відповідно, скасувати дії виконавця можна скасувавши підставу для відкриття виконавчого провадження.

Як це зробити?

1. Подати апеляційну скаргу на рішення суду або заяву про перегляд заочного рішення.

2. Подати судовий позов до кредитора та просити суд скасувати нотаріальний напис (визнати його таким, що не підлягає виконанню).

3. Подати позов до суду та просити скасувати постанову для відкриття провадження. Цей варіант доцільний тоді, коли Лиманський Владислав Юрійович порушив правило територіальної підвідомчості виконавчих проваджень.

Якщо підстав для скасування рішення суду про стягнення боргу немає, тоді потрібно проаналізувати всі інші постанови приватного виконавця, крім тієї, якою було відкрито провадження.

Досить часто, виконавці допускають порушення закону під час блокування банківських рахунків, звернення стягнення на зарплату чи пенсію або під час примусової реалізації майна боржника.

Як скасувати дії приватного виконавця Лиманського Владислава Юрійовича?