Як скасувати дії приватного виконавця Лабчука Романа Михайловича?

Хмельницька область та місто Хмельницький – це регіон в межах якого здійснює свою діяльність приватний виконавець Лабчук Роман Михайлович. Яке практичне значення це має для боржника по кредитному договору? Річ у тому, що відкривати виконавче провадження можна за місцем проживання боржника. Подальші виконавчі дії виконавець може вчиняти по всій території країни, але відкривати провадження може лише в межах свого округу.

Якщо в боржника відсутнє місце постійного проживання, то можна брати до уваги місце основної роботи чи місце, де розташоване нерухоме майно, коштом якого можна погасити борг у виконавчому провадженні.

Але буває так, що кредитор навмисне зазначає декілька адрес боржника, одна з яких знаходиться в потрібному регіоні. Особливо просто це зробити, коли виконавче провадження розпочинається на підставі виконавчого напису, бо коли є рішення суду, то в ньому чітко зазначено всі реквізити сторін, в тому числі й адреси.

Отже, якщо приватний виконавець Лабчук Роман Михайлович порушив правило, про яке йдеться вище, то відмінити його дії можна в судовому порядку.

Для цього потрібно подати позов до адміністративного суду з вимогою скасувати постанову, якою було відкрито провадження. Як правило, виконавці в такому разі виправдовуються тим, що не мають повноважень перевіряти дійсну адресу боржника. Проте, це не так, інакше не було б сенсу на рівні закону прописувати правило територіальної юрисдикції.

Як скасувати дії приватного виконавця Лабчука Романа Михайловича?