Як скасувати дії приватного виконавця Крегула Івана Івановича?

Для стягнення боргу за кредитом, кредитор може вибрати один із таких видів процесу: судовий або нотаріальний.
Про те, що розпочався судовий процес, позичальник як правило знає. Принаймні, суд намагається повідомити йому про це доступними способами: смс-інформування, повістка до суду, оголошення в пресі.

Нотаріальний процес не передбачає виклику позичальника. Кредитор самостійно звертається до нотаріуса, подає пакет документів та отримує виконавчий напис на кредитному договорі. З цим написом можна йти у виконавчу. Позичальник про все може дізнатися коли, наприклад, з його картки банк спише частину коштів на запит, який надіслав приватний виконавець Крегул Іван Іванович.

Тому, щоб скасувати дії та постанови приватного виконавця, з’ясуйте чи є можливість оскаржити виконавчий документ: рішення суду чи виконавчий напис.

Якщо йдеться про необхідність оскаржити якусь конкретну діяльність приватного виконавця Крегула Івана Івановича, рекомендуємо відразу готувати позов до суду. Досить часто буває, що виконавець уже списав певну суму з рахунків боржника до того моменту, як останній відмінив виконавчий документ у суді. Правомірною дією виконавця в такій ситуації є повернути кошти назад, адже зникла підстава для їх списання. Проте, виконавець може ігнорувати заяви боржника, або кормити обіцянками. В такому разі, варто подавати позов про повернення безпідставно стягнутих коштів.

Якщо Ви опинилися у конфліктній ситуації з приватним виконавцем щодо стягнення кредитного боргу, рекомендуємо отримати консультацію в адвоката.

Як скасувати дії приватного виконавця Крегула Івана Івановича?