Як скасувати дії приватного виконавця Коваля Віталія Олександровича?

Кредитний борг може перетворитися на виконавче провадження навіть без відома боржника. Цьому сприяє така нотаріальна дія, як виконавчий напис нотаріуса. За день кредитор може отримати їх декілька штук, тоді як від моменту подачі позову до суду і до моменту винесення рішення по суті може минути від декількох місяців.

Але з виконавчими написами існує одна проблема для стягувача: їх можна відмінити в суді. Тоді, й усі дії які встиг здійснити приватний виконавець Коваль Віталій Олександрович, стануть безпідставними: початок провадження, арешт рахунків, заборона продавати майно, виїжджати за кордон тощо.

Щоб відмінити виконавчий напис потрібно подавати позовну заяву в суд. Щоб виконавець не зміг далі продовжувати стягувати з боржника кошти, разом із заявою треба подати клопотання. В ньому просити зупинити виконавчі дії на період судового розгляду.

Подача позову до суду – це завжди витрати як для однієї сторони, так і для іншої. Але є гарна новина: Після того, як суд прийме рішення про задоволення позову, можна не тільки позбутися обов’язку платити борг через виконавчу службу, а й стягнути на свою користь понесені судові витрати й витрати на залучення адвоката.

Ми зовсім не проти, щоб боржники платили за боргами. Але ми вважаємо несправедливою ситуацію, коли кредитори до суми боргу додають захмарні відсотки, комісії тощо. Тому рекомендуємо скасовувати виконавчі написи нотаріусів на кредитних угодах. Якщо вам потрібна допомога адвоката, зверніться до нас на консультацію!

Як скасувати дії приватного виконавця Коваля Віталія Олександровича?