Як скасувати дії приватного виконавця Кошкера Івана Анатолійовича?

Факт відкриття виконавчого провадження щодо позичальника, спричиняє для останнього ряд негативних наслідків:
– відомості про особу боржника оприлюднюються. Будь-хто може здійснити перевірку у відкритому реєстрі боржників за ПІБ особи та дізнатися про її борги. Отже, коли Кошкер Іван Анатолійович відкриває виконавче провадження, крім фінансових втрат, позичальник несе ще й репутаційні;

– позичальник, який став боржником втрачає право вільно розпоряджатися своїм майном та коштами на рахунках. Навіть якщо на конкретний транспортний засіб не накладено арешт, продати такий засіб – неможливо. Працівникам сервісних центрів МВС заборонено вчиняти реєстраційні дії щодо автомобілів, відомості про власника яких є в Єдиному реєстрі боржників;

– протягом багатьох років, з частини щомісячного доходу боржника можуть списувати від 20 до 50% залежно від кількості кредиторів.

Винесення постанови про відкриття виконавчого провадження по кредитному спору, не завжди означає, що для боржника все втрачено.

Зокрема, в судовому порядку можна закрити провадження, якщо Кошкер Іван Анатолійович порушив правило про місце виконання, або прийняв документ з порушенням строків. Так, округом діяльності цього виконавця є Київська область. Це означає, що починати виконавчі провадження він має право лише щодо тих боржників, які живуть в цьому регіоні.

Як скасувати дії приватного виконавця Кошкера Івана Анатолійовича?