Як скасувати дії приватного виконавця Качурки В’ячеслава Вікторовича?

МФО або банк може почати процедуру стягнення боргу по кредиту через виконавчу службу навіть без відома боржника. Для цього, кредитору достатньо отримати у нотаріуса виконавчий напис! Наскільки він буде законний, залежить і Вас, як позичальника. Адже, якщо Ви не оскаржите цей напис у суді, кошти стягуватимуть в тій сумі, про яку заявив кредитор. Отже, виконавчий напис можна і треба оскаржувати. Але що робити, якщо виконавець Качурка В’ячеслав Вікторович, уже розпочав процедуру стягнення?

В залежності від конкретних обставин, ми пропонуємо клієнтам:

1. Оскаржити постанову про відкриття провадження: частою причиною є порушення приватним виконавцем правил територіальної юрисдикції, тобто виконавець приймає на виконання документ, який потрібно подавати в іншій області.
2. Відмінити виконавчий напис нотаріуса. Тоді й підстави для того, щоб Качурка В’ячеслав Вікторович вчиняв будь-які виконавчі дії стосовно Вас не буде.
3. Скасувати рішення про накладення арешту на рахунки: для зарплати, пенсії та інших видів соціальних доходів існує окрема процедура звернення стягнення, але часто приватні виконавці надсилають банку запит про блокування всіх рахунків без розбору.
4. Просити повернути безпідставно стягнуті кошти. Наприклад, Ви виграли суд і виконавчий напис скасовано, але з вашого доходу якийсь період здійснювалися відрахування на користь кредитора. Якщо виконавець відмовляється або ігнорує звернення про повернення коштів, потрібно оскаржувати такі дії в суді.

Щоб більш детально розібрати конкретно Вашу ситуацію, пропонуємо записатися до нас на консультацію!

Як скасувати дії приватного виконавця Качурки В'ячеслава Вікторовича?