Як скасувати дії приватного виконавця Хохлова Кирила Костянтиновича?

Закінчити виконавче провадження по кредиту можна двома способами: повністю сплатити борг, або скасувати документ, який став підставою для того, щоб Хохлов Кирило Костянтинович відкрив провадження. Коли ви обираєте перший варіант, то будьте готові переплатити в декілька разів (іноді навіть в 10) у порівнянні з тією сумою, яку позичали. Плюс до цієї суми додайте ще 10%. Такий розмір винагороди стягне на свою користь приватний виконавець Хохлов Кирило Костянтинович.

Що можна зробити аби скасувати дії виконавця?

1. В першу чергу з’ясовуйте, чи є підстави для того, щоб відмінити виконавчий напис нотаріуса чи оскаржити судове рішення.
2. Приватні виконавці часто приймають на виконання документи, що територіально їм не належить приймати. У такому разі, потрібно подавати до суду адміністративний позов про скасування постанови про відкриття провадження.
3. Під час дії воєнного стану, громадянам дозволили користуватися коштами з арештованих рахунків. Правда, це правило не стосується ситуації, коли сума боргу перевищує 100 тис. грн. Але сам арешт нікуди не зникає. Якщо він був накладений на зарплатний, пенсійний, соціальний рахунок – його теж потрібно оскаржувати.
В більшості випадків, виконавчі провадження, що відкриваються на підставі виконавчих написів нотаріуса, можна закрити. Але МФО та банки роблять ставку на тих клієнтів, які діють за принципом “буде як буде”, або сплачують захмарні суми через залякування колекторами. Рекомендуємо Вам спочатку проконсультуватися з адвокатом. Це допоможе заспокоїтися та визначити покроковий план дій!

Як скасувати дії приватного виконавця Хохлова Кирила Костянтиновича?