Як скасувати дії приватного виконавця Хлєбникова Олександра Володимировича?

Відмінити дії приватного виконавця щодо стягнення боргу по кредиту можна повністю або частково.

Частково відмінити дії, які вчинив виконавець Хлєбников Олександр Володимирович можна у випадках:

– порушення правила територіального розподілу справ між виконавцями. Якщо боржник не проживає в окрузі діяльності виконавця, то останній не мав підстав приймати виконавчий документ від стягувача. Виняток: коли місце проживання боржника невідоме, а в окрузі виконавця у боржника є нерухоме майно;

– оскаржити арешт рахунків;

– оскаржити відмову виконавця у реалізації боржником своїх законних прав: знайомитися зі змістом провадження, надати копії документів, повернути надміру сплачені кошти. Ситуації можуть бути різні.

Повністю скасувати всі дії, які вчинив виконавець Хлєбников Олександр Володимирович можна лише одним способом:

– скасувати виконавчий документ. Якщо ним є судове рішення – то оскаржити його в наступній інстанції (апеляція чи касація), або подати заяву про перегляд (якщо рішення заочне). Якщо виконавчим документом є напис нотаріуса, то потрібно відмінити його.

Для цього варто підготувати позов до суду. Відповідач по справі буде не виконавець, і не нотаріус, а саме кредитор, за заявою якого провадження і почалося.

Не будемо запевняти, що скасувати виконавчий документ завжди просто. Але коли мова йде про виконавчий напис нотаріуса – шанси досить високі!

Як скасувати дії приватного виконавця Хлєбникова Олександра Володимировича?