Як скасувати дії приватного виконавця Гречин Наталії Володимирівни?

Про кожну дію, яку вчиняє виконавець, він повинен виносити постанову. Боржник має можливість відстежувати в режимі онлайн всі рішення, які приймає Гречин Наталія Володимирівна. Для цього потрібно скористатися спеціальним ідентифікатором, який міститься у постанові про початок виконавчого провадження. Також цей ідентифікатор можна знайти у додатку “Дія”.

Щоб скасувати рішення, які прийняла Гречин Наталія Володимирівна у відкритому щодо Вас виконавчому провадженні, можна:

– подавати позов до кредитора. Якщо вдасться скасувати виконавчий документ, то можна буде зняти з себе всі обмеження, які застосував виконавець;

– подавати позов на виконавця. Наприклад, якщо відбувся арешт соціального рахунку, Ви отримали в банку довідку про те, що на цей рахунок справді приходять соціальні виплати, написали заяву до виконавця і прикріпили цю довідку, але арешт так і не було знято. Скарги до Мін’юсту, як правило, не допомагають. Потрібно відразу подавати до суду.

Окремо слід зазначити, що до початку війни, виконавчі провадження по кредитних спорах з МФО найчастіше відкривалися через вчинені нотаріусом виконавчі написи. В такому разі, щоб скасувати дії Гречин Наталії Володимирівни, достатньо відмінити такий напис у суді.

Як скасувати дії приватного виконавця Гречин Наталії Володимирівни?