Як скасувати дії приватного виконавця Городецької Юлії Сергіївни?

Кредитні історії мають особливість: виконавче провадження може бути розпочато навіть без суду. Кредитору достатньо отримати в нотаріуса виконавчий напис, і все – далі події розвиватимуться дуже швидко. Приватний виконавець Городецька Юлія Сергіївна не стане з’ясовувати наскільки законний цей виконавчий напис, чи були взагалі підстави для його вчинення. З нашої практики знаємо, що у 99,9 % випадків нотаріус вчиняє напис на кредитному договорі із серйозним порушенням. Отже, щоб скасувати дії приватного виконавця, потрібно перш за все скасувати виконавчий напис нотаріуса.

Які для цього можуть бути підстави:

1. Нотаріус вчинив напис на нотаріально не посвідченому договорі.
2. Розмір боргу неправильно розрахований, тобто існує спір, а коли є спір – то він має вирішуватися в суді. Нотаріус може здійснювати виконавчий напис тільки в безспірних ситуаціях.
3. Пропущені строки: на день вчинення напису минуло 3 роки з моменту закінчення дії договору або виникнення права вимоги за ним.

Окремо також можна оскаржувати постанови, які винесла приватний виконавець Городецька Юлія Сергіївна. Наприклад, про відкриття провадження, накладення арешту. Щоб вибрати найкращий варіант саме у Вашій ситуації, запрошуємо скористатися консультацією адвоката по кредитних спорах!

Як скасувати дії приватного виконавця Городецької Юлії Сергіївни?