Як скасувати дії приватного виконавця Голяченка Івана Павловича?

Якщо зможете скасувати виконавчий документ, то зможете скасувати всі дії приватного виконавця.
Як це зробити?
1. Для початку з’ясуйте на підставі якого документа Голяченко Іван Павлович прийняв заяву від кредитора, щоб почати виконавче провадження.
2. Якщо таким документом стало судове рішення, то потрібно готувати апеляційну скаргу на це рішення. Підстави для оскарження можуть відрізнятися, залежно від конкретних обставин. Наприклад, неправильне нарахування відсотків, пропуск строку позовної давності, порушення під час переуступки права вимоги тощо.
3. Якщо підставою відкриття провадження став виконавчий напис нотаріуса, то боржнику варто підготувати позовну заяву про скасування такого напису. Переважно, для цього завжди є одна з таких підстав:
– напис вчинено на нотаріально не засвідченому договорі;
– минуло три роки з моменту виникнення права вимагати повернути борг;
– існує спір про розмір боргу.

Може трапитися така ситуація, що з вашого рахунку вже була списана частина коштів задля погашення претензії кредитора. Потім, наприклад, ви виграєте суд. Ці кошти, які були стягнуті, підлягають поверненню на ваші рахунки, адже перестала існувати підстава для їх стягнення. Якщо приватний виконавець Голяченко Іван Павлович відмовляється повернути кошти, чи ігнорує заяву боржника, то потрібно теж оскаржувати такі його дії в суді. Скарги до Мін’юсту тільки затягнуть процес, і не завжди вирішать спір з виконавцем по суті.

Обрати найоптимальніший варіант, щоб скасувати дії приватного виконавця, Вам допоможе юрист нашої компанії. Працюємо з клієнтами з усієї України!

Як скасувати дії приватного виконавця Голяченка Івана Павловича?