Як скасувати дії приватного виконавця Чупис Тетяни Петрівни?

Приватні виконавці можуть брати участь у судових процесах, пов’язаних зі стягненням кредитного боргу або як відповідачі, або як треті особи. Якщо виконавець Чупис Тетяна Петрівна відкрила провадження поза межами округу свої діяльності; не повертає безпідставно списані кошти; відмовляється зняти арешт із пенсійного, зарплатного, стипендіального рахунків чи рахунку, на який боржник отримує аліменти – тоді доцільно подавати на неї позов до окружного адмінсуду.

Якщо скарга подається в межах виконавчого провадження, що почалося на підставі судового рішення – тоді її потрібно подавати до того суду, який виніс рішення про стягнення боргу. В таких судових спорах, виконавець буде відповідачем.

Отже, першою підставою для того, щоб скасувати дії, які вчинила виконавець Чупис Тетяна Петрівна є оскарження винесених нею постанов, або бездіяльності у відповідь на звернення боржника. Другою підставою є скасування виконавчого документа, яким у кредитних справах може бути: рішення місцевого суду або напис нотаріуса.

В другому випадку, виконавець буде залучатися у процес лише як третя особа. Поки триває воєнний стан, виконавцям заборонено відкривати нові провадження за виконавчими написами, які вчинені на кредитних договорах, а вже початі провадження – поставленні на паузу.

Отже, боржник має можливість використати цей час і скасувати цю незаконну нотаріальну дію. Але відповідачем по справі буде вже не виконавець, а кредитор, бо саме в його інтересах такий напис був вчинений.

Як скасувати дії приватного виконавця Чупис Тетяни Петрівни?