Як скасувати дії приватного виконавця Чучкова Михайла Олександровича?

Важко спрогнозувати як буде себе поводити мікрофінансова організація при вирішенні кредитного спору. Це пояснюється тим, що почати виконавче провадження кредитор може навіть без суду. Така процедура як вчинення виконавчого напису у нотаріуса не завжди законна у кредитних спорах, але це не зупиняє кредитора.

Приватний виконавець Чучков Михайло Олександрович не стане перевіряти законність поданого на виконання напису. Тому цілком ймовірною може бути ситуація, коли боржник матиме необхідність скасувати дії приватного виконавця. Вже на наступний день після винесення постанови про початок виконавчого провадження, на рахунки боржника накладуть арешт, а ще через деякий час – спишуть кошти.

Найперше, з чого потрібно починати боржнику, це:

1. Написати позовну заяву та заяву про забезпечення позову до місцевого суду. Хоча мова йде про те, щоб зупинити виконавця, позов адресуємо до кредитора, бо саме він зацікавлений у виконавчому провадженні.

2. В позові просити суд, щоб зобов’язав нотаріуса дати підтвердження того, що на момент вчинення напису, розмір боргу був безспірний. Це одна з основних вимог, в якій мав пересвідчитись нотаріус. Як показує практика, він такого підтвердження надати не зможе, бо в кредитних спорах рідко буває безспірна заборгованість.

3. Якщо боржник зазнав якихось незаконних обмежень з боку виконавця, то додатково можна підготувати скаргу і на його дії. Наприклад, якщо виконавець відмовляється зняти арешт з картки, на яку вам приходить соціальна виплата.

Більша частина боржників не наважуються відстоювати свої права у суді. І це велика помилка. Колектори мають непоганий бізнес на цій нерішучості. Протягом одного дня можна вчинити у нотаріуса десяток виконавчих написів з сумнівним розміром нарахованого боргу. Ми не проти, щоб Ви повертали позику, проте нам видається несправедливим такий спосіб стягнення боргу, як вчинення виконавчого напису нотаріуса.

Як скасувати дії приватного виконавця Чучкова Михайла Олександровича?