Як скасувати дії приватного виконавця Білецького Ігора Мироновича?

Навіть якщо нотаріуси вже остаточно втратили лазівку для вчинення виконавчих написів на кредитних угодах, оскарження виконавчих написів не втратить свою актуальність ще декілька років. Все через строки. Щойно зникне тимчасова заборона відкривати провадження на підставі написів (заборона встановлена на час дії воєнного стану), приватний виконавець Білецький Ігор Миронович зможе проводити виконавчі дії за тими виконавчими написами нотаріусів, з моменту вчинення яких не минуло 3 років.

Хоч виконавчі написи нотаріусів на кредитних договорах переважно незаконні, виконавець не в праві оцінювати цей факт. Він лише виконує документ, який за формальними ознаками складений правильно. Встановлювати законність чи незаконність нотаріальної дії може лише суд.

Щоб скасувати ті виконавчі дії та постанови, які виніс Білецький Ігор Миронович, можна скористатися декількома способами. Все залежить від особливостей справи.

Наприклад, в деяких випадках починати потрібно не з оскарження якоїсь конкретної дії чи бездіяльності, а з відміни підстави провадження: виконавчого напису чи рішення суду. Тоді позов потрібно подавати до кредитора, виконавець в таких справах виступатиме третьою особою.

Якщо ж у Вас є претензії по правильності накладення арешту чи, наприклад, ви виграли суд з кредитором, але якусь частину коштів виконавець вже встиг списати й тепер відмовляється повертати, то позов потрібно подавати саме на виконавця, який буде відповідачем по справі.

Як скасувати дії приватного виконавця Білецького Ігора Мироновича?