Як скасувати дії приватних виконавців?

Вам заблокували заробітну, пенсійну, соціальну карти? Приватний виконавець списує гроші з Ваших доходів на користь банку або фінансової компанії? Наклали арешт  на рахунки, нерухомість? Заборонили виїзд за кордон? Все це можна виправити!

Чому так могло статися? Банк або фінансова компанія спочатку звертається до приватного нотаріуса, який робить виконавчий напис на певну суму заборгованості.

Такі дії відбуваються без Вашого повідомлення і судових розглядів. Вас просто ставлять перед фактом. Таким чином, Вас позбавляють можливості відстояти Ваші права та інтереси.

На підставі виконавчого напису нотаріуса, приватні виконавці або державна виконавча служба відкривають виконавче провадження і починають процес примусового стягнення кредитної заборгованості.

До такого методу стягнення кредитної заборгованості вдаються багато великих банків, такі як АТ КБ «Приват Банк», ПАТ «ПУМБ», АТ «Альфа-Банк», АТ «Банк Форвард», АТ «Ідея Банк» та інші.

Останнім часом все частіше даний метод стягнення кредитної заборгованості застосовують колекторські компанії, такі як ТОВ «Вердикт Капітал», ТОВ «ФінФорс», ТОВ «Преміум Кредит», ТОВ «Алекс Кредит» і багато інших

Як правильно вчинити в ситуації, що склалася? Першопричиною ситуації, що склалася є дії нотаріуса, а саме зроблений ним документ – виконавчий напис нотаріуса.

Наслідком – дії приватних виконавців, які безпосередньо здійснюють примусове стягнення з боржника!

Усунути можна як причину, так і наслідок! В обох випадках без судового процесу не обійтися!

Для того, щоб усунути причину – необхідно підготувати документи і подати в суд на приватного нотаріуса, з метою визнати виконавчий напис нотаріуса такий, що не підлягає виконанню!

Для того, щоб усунути наслідок – необхідно підготувати документи і подати в суд на приватного виконавця, з метою визнати постанову приватного виконавця про відкриття виконавчого провадження протиправним!

Який варіант з двох вибрати або застосувати обидва залежить від конкретної ситуації людини, проти якого відкрито виконавче провадження по примусовому стягненню кредитної заборгованості!

Чим може допомогти Вам наша компанія? Ми проаналізуємо ситуацію, виберемо оптимальну правову стратегію, підготуємо необхідні документи і подамо в суд на визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним! Також скасуємо протиправні дії приватних виконавців!

В результаті проведеної нами роботи Ви отримаєте наступні результати:

– буде відновлена ​​справедливість, в результаті –  спокійне життя без боргів;

– будуть зняті арешти з Вашого майна, як наслідок Ви зможете розпоряджатися їм за Вашим бажанням: продати, подарувати, залишити у спадок;

– будуть розблоковані Ваші рахунки, зарплатні, пенсійні та соціальні карти, відповідно Ви зможете розпоряджатися Вашими грошима на свій розсуд;

– будуть припинені списання з Вашої заробітної плати, а значить Ви зможете заощадити Ваші гроші;

– будуть повернуті незаконно списані з Вас гроші, відповідно Ви отримаєте те, що належить Вам по праву!

Додатково Ви можете ознайомитись з подібними ситуаціями інших наших клієнтів, які ми успішно для них вирішили:

Рішення про визнання виконавчого напису нотаріуса Хари Наталії Станіславівни на суму 39 141,78 грн. щодо стягнення боргу на користь ПАТ “ПУМБ” таким що не підлягає виконанню

Рішення про визнання виконавчого напису нотаріуса Кондратюка Віктора Станіславовича на суму 45 120,72 грн. щодо стягнення боргу на користь АТ “Банк Форвард” таким що не підлягає виконанню

Рішення про визнання протиправною та скасування постанови приватного виконавця Лановенко Людмили Олегівни про відкриття виконавчого провадження на суму 33 293,08 грн.

Рішення про визнання протиправною та скасування постанови приватного виконавця Вольф (Павелків) Тетяни Леонідівни про відкриття виконавчого провадження на суму 42 522,87 грн.

Ми візьмемо всі Ваші турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат! При цьому не переплатите зайвого!

Для отримання детальної безкоштовної консультації по Вашому питанню залиште заявку на нашому сайті: КОНТАКТИ

Зателефонуйте нам за наступними номерами 056 784 00 55; 0800 75 72 07

За нас також говорять НАШI РЕЗУЛЬТАТИ та ВIДГУКИ наших клієнтів