ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ АДВОКАТА ПО КРЕДИТАХ?

В інтернеті тисячі юристів и адвокатів пропонують свої послуги. Чим вони відрізняються один від одного? Як не помилитися?
На що варто звернути увагу при виборі адвоката по кредитах:

1. Спеціалізація. Важливо, щоб адвокат або юридична компанія мали вузьку спеціалізацію, а не займалися всім підряд!
Якщо адвокат займається виключно кредитними спорами з банками, фінансовими компаніями, то шанси на позитивний для Вас результат максимальні! Уявіть собі ситуацію! Наприклад, лікар одночасно є і стоматологом, і гінекологом, і терапевтом, і ветеринаром. Який буде результат його лікування? Хто довірить лікування своїх зубів скажімо, ветеринару?! Така ж ситуація і з юристами!
Тому в разі вибору адвоката, необхідно враховувати його спеціалізацію!
Спори з банками, фінансовими компаніями і колекторами – кредитний адвокат!
Спори з податковою – адвокат з податкових спорів! Процес з розлучення, аліменти – адвокат з сімейного права тощо.
2. Досвід. Однієї спеціалізації недостатньо! Скажімо, юрист заявляє, що він спеціалізується на кредитних спорах. А скільки аналогічних ситуацій він вирішив для своїх клієнтів? Скільки справ виграв? Ніхто не захоче бути першим клієнтом, навіть другим або третім!
Тому важливо ознайомитися з рішеннями судів в аналогічних справах. При цьому, в рішенні суду має фігурувати конкретний адвокат, або адвокати, в разі юридичної компанії.
Важливо, щоб юрист посилався на власну судову практику, а не на загальну. Тоді позитивний результат не змусить себе довго чекати!
3. Відгуки. Добрим знаком є наявність відгуків і рекомендацій інших людей, які зіткнулися зі схожою ситуацією. Чим більше відгуків, тим більше подібних ситуацій було в практиці адвоката або юридичної компанії, що знову говорить на користь досвіду. Понад 100 відгуків – це вже дуже добре!
4. Гарантії. Обираючи адвоката, всі хочуть бути впевнені в позитивному результаті справи, хочуть отримати 100% гарантії.
Грамотний адвокат ніколи не дасть 100% гарантію на виграш по Вашій справі! По-перше, це заборонено чинним законодавством. По-друге, це протирічить здоровому глузду. Тим часом, кожен поважаючий себе юрист веде власну статистику виграних справ по кожній категорії справ.
Статистика позитивних рішень більше 90% є дуже хорошим результатом!
5. Якісна консультація. Адвокат повинен впевнено і чітко пояснити людині його ситуацію, шляхи вирішення, можливі наслідки невирішення, а також перспективи розгляду у судовому порядку.
6. “Рішалово”. Поважаючий себе юрист ніколи не запропонує майбутньому клієнтові “рішалово”, хабарі суддям і інші незаконні методи вирішення питання. Тим більше, не попросить у клієнта за це додаткові гроші.
7. Строки. Адвокат по кредитах повинен чесно пояснити потенційному клієнту про терміни розгляду судової справи. Пояснити, що за 1 день або місяць жодна справа за кредитними спорахми не вирішується!
8. Якість обслуговування. Юридична компанія або адвокат приватної практики повинні дотримуватися елементарних стандартів якості обслуговування як майбутніх клієнтів, так і діючих. А саме, представлятися під час телефонної розмови, назвати ім’я, назву компанії. Елементарну ввічливість ніхто не відміняв!
9. Вартість. Вартість юридичних послуг повинна бути об’єктивною по відношенню до проблемної ситуації клієнта. Хорошим знаком для Вас стане наявність у юридичної компанії, адвоката програм лояльності або гнучкої цінової політики.
10. Адвокат або юридична компанія. На останок, кому віддати перевагу? Приватному адвокату або юридичній компанії?
До складу юридичної компанії, як правило входить кілька адвокатів і юристів, значить Ви в меншій мірі ризикуєте, що може піти щось не так. Наприклад, адвокат може піти у відпустку, захворіти, бути зайнятий чимось іншим тощо.
У разі вибору компанії такі ризики мінімальні, тому що, в разі непередбачуваної ситуації з одним з юристів, завжди є якісна заміна та гарантія вирішення питання на Вашу користь!
Отже, оцінивши Вашого майбутнього адвоката по кредитах або юридичну компанію по наступним критеріям, Ви зможете зробити максимально правильний для себе вибір! Також довірите рішення Вашого питання професіоналу і отримаєте бажаний результат!