В чому полягають послуги адвоката по кредитах?

Люди, які мають борги перед банком чи МФО, як правило бояться, щоб про це не дізналися вдома, або на роботі. Вони пробують розв’язати проблему самостійно або беруть нові кредити, щоб закрити попередні. Як наслідок, борги ніяк не зменшуються.
В чому допоможуть послуги адвоката по кредитах?

1. Замість того, щоб читати суперечливу інформацію з різних сайтів та форумів та ще більше себе накручувати, позичальник зможе тверезо оцінити ситуацію. Робота кредиторів та колекторів побудована в тому числі на психологічному впливі на людину. Адвокат розбере конкретно Вашу ситуацію та розкаже про юридичні наслідки, які Вам загрожують чи не загрожують.

2. Комплексне розв’язання проблем. Якщо у позичальника є декілька кредитів на різних стадіях вирішення, адвокат допоможе розставити пріорітети. Наприклад, під час розгляду справи у суді важливе значення мають строки, пропуск яких значно ускладнить захист прав боржника. Тому, якщо кредитор подав до суду, доцільно відразу готувати відзив на позов.

3. В підготовці документів. Усі запити, позовні заяви, заперечення, заяви до виконавця потрібно оформлювати письмово відповідно до вимог закону, інакше позичальник ризикує не отримати на них відповіді.

Послуги адвоката по кредитах надаються на підставі договору. Якщо боржник виграє суд, то може вимагати від кредитора компенсувати йому повністю або частково витрати на правову допомогу.

В чому полягають послуги адвоката по кредитах?