В чому полягає допомога юриста по протермінованих кредитах?

Кредитні спори – це вузька категорія справ в межах цивільних спорів. Вони мають особливість: нормативно-правові акти, якими регулюється сфера кредитних відносин досить складні в розумінні. Крім того, якщо справа доходить до суду – потрібно розібратися не лише як влаштований механізм кредитування, а й процесуальне право, яке регулює правила поведінки в суді.

Допомога юристів по протермінованих кредитах може полягати в наступному:

– підготовка та подача позову про оскарження виконавчого напису нотаріуса;
– написання відзиву на позов кредитора;
– подача зустрічного позову, якщо банк чи МФО подали до суду;
– представництво інтересів у суді та під час спілкування з колекторами;
– захист прав боржника у виконавчому провадженні (оскарження незаконних арештів майна та блокування рахунків; повернення надміру стягнутих коштів; скасування постанов, які були винесені з порушенням; оскарження бездіяльності виконавця стосовно звернень боржника).

Під час вирішення кредитного спору, боржнику важливо переконатися чи не втратив кредитор свого права вимоги. Факт подачі останнім позову до суду ще не означає, що для боржника все втрачено.

Саме кредитор повинен надати суду докази того, що між ним та боржником справді виникли кредитні правовідносини, підтвердити факт видачі кредиту, надати розрахунок суми боргу, підтвердити, що відбулось відступлення права вимоги (якщо змінився кредитор).

Допомога юристів по протермінованих кредитах якраз і направлена на те, щоб знайти слабке місце в кредитному договорі, або серед доказів, які надає кредитор.

В чому полягає допомога юриста по протермінованих кредитах?