Моя співпраця з компанією Бест розпочалася приблизно рік назад коли я була довіреною особою сестри по справі з Приват Банком,...
Читать полностью
Моя співпраця з компанією Бест розпочалася приблизно рік назад коли я була довіреною особою сестри по справі з Приват Банком, а потім і сама з чоловіком потрапили в боргову яму з МФО, яких у нас мабуть більше 30. Спочатку і жити не хотілось, різні думки закрадались,але після розмови з працівниками цієї компанії я перестала боятись коли задзвонить телефон чи смс прийде. Ось нещодавно до мене на роботу завітали 2 цікавих чоловічка і при розмові з цими цікавими людьми,які почали мені робити пропозиції і сунути якогось листа відразу зателефонувала в Бест де Іван мені в телефоному режимі чітко розяснив як себе поводити і як з ними розмовляти. Повірте мені з командою компанії Бест завжди є надійна підтримка, а головне виконувати все що вони вам кажуть. Люди не бійтесь банків та колекторів звертайтесь в компанію Бест тут ви будетете захищені,а також знайдете відповідь на всі свої запитання. ДЯКУЮ БЕСТУ ЗА ДОПОМОГУ І НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ. Рекомендую цю компанію всім кому потрібна гарна підтримка юристів....
Свернуть