Понабиралася мікроймів, платити стало нічим. думала вже гайки мені, хіба що в прірву або на панель. Випадково знайшла компанію Бест,... Читать полностью
Понабиралася мікроймів, платити стало нічим. думала вже гайки мені, хіба що в прірву або на панель. Випадково знайшла компанію Бест, дуже боялась звонити, бо думала як мені юристи можуть допомогти.
Але задарма боялась. Вогни не лише профессійні юристи, а ще й психологи. Тепер мені не так страшно, відчуваю захист та турботу компанії Бест. Люди, не бійтесь юристі. З ними навпаки спокійно та безпечно. Ще й зекономите на бескінечних платежах в мікрозайми. Звертайтесь до компанії Бест. Не пожалкуете!... Свернуть