Коли потрібна допомога боржникам МФО?

Колектори у своїй роботі роблять ставку не так на юридичні можливості впливу на боржника, як на психологічні. Боючись вийти в прострочку, позичальники часто погоджуються сплачувати за пролонгацію договору. Під страхом того, що колектори стануть телефонувати родичам, боржники беруть нові кредити, щоб перекредитувати старі. В результаті, замість того, щоб вирішувати ситуацію, яка склалась, людина погрузає в неї ще більше, обростаючи додатковими зобов’язаннями.

Юридична допомога боржникам МФО потрібна перш за все, щоб заспокоїтись та мати в голові чітку картину того як можна діяти в тій чи іншій ситуації. Крім того, рекомендуємо звернутись до кредитного юриста у випадках:

– коли кредитор вчинив у нотаріуса виконавчий напис;
– після отримання ухвали суду про відкриття провадження у справі про стягнення боргу;
– потреби в консультації, щоб з’ясувати, що може зробити МФО в конкретному випадку;
– захисту прав під час виконавчого провадження;
– коли потрібно заборонити колектору взаємодіяти з позичальником та членами його сім’ї (коли позичальник – військовослужбовець).

Допомога боржникам МФО може надаватися в декількох форматах – консультація з наданням декількох варіантів для подальших дій або повний супровід, що включає складення, подачу різних видів документів та, за потреби, комунікацію з представником МФО.

Коли потрібна допомога боржникам МФО?