Коли потрібна допомога адвоката по кредитах?

Кредитні боржники часто підходять до кредитного спору за принципом: буде, як буде. Максимум, щось погуглять, запитають поради на форумах і все. Якщо немає системного підходу до цього питання, то й результату не буде.

Підготовка до вирішення кредитного спору охоплює:

1. З’ясування, на якій стадії перебуває кредитний спір, чи не минули строки оскарження.

2. Вибір стратегії захисту, підбір правових норм та свіжої судової практики до конкретної ситуації. Також потрібно дослідити докази: оригінал кредитної угоди, правильність розрахунків, строки давності, чи були підстави для вчинення виконавчого напису тощо. Щоб якісно виконати цей пункт, може знадобитися допомога адвоката по кредитах.

3. Підготовка пакета документів. Тут залежно від обставин можуть бути такі документи: позовна заява про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, апеляційна скарга, касаційна скарга, клопотання, адміністративний позов про скасування постанови приватного виконавця тощо.

Допомога адвоката по кредитах може охоплювати консультацію, або повний супровід аж до вирішення спору. У разі позивного вирішення справи у суді, позичальник зможе стягнути з кредитора понесені судові витрати та витрати на адвоката. Крім того, кредитор буде змушений повернути ту суму, що вже була стягнута на його користь в межах виконавчого провадження!

Коли потрібна допомога адвоката по кредитах?