Коли необхідно представництво інтересів в судах у спорах з банками та колекторами?

Правова допомога у кредитних спорах може бути надана в таких форматах:

1. Консультація юриста. На цьому етапі клієнт зможе об’єктивно з’ясувати в якій ситуації опинився, чи є потреба в судовому оскарженні, подачі зустрічного позову, комунікації з кредитором.

2. Підготовка документів до суду. Такий формат передбачає, що юрист з кредитного права готує пакет документів до суду: позов про скасування виконавчого напису, заяву про перегляд заочного рішення, апеляцію чи касацію на рішення місцевого суду, скаргу на дії виконавця тощо. В деяких спорах, особиста присутність боржника та його представника у суді – необов’язкова. Але потрібно правильно повідомити суд про те, що Ви будете відсутні. Крім оформлення документів, фахівець надасть рекомендації про подальші дії боржника та відстежуватиме рух справи.

3. Представництво інтересів в судах у спорах з банками та колекторами. В такому форматі взаємодії, всі дії замість боржника виконує адвокат. Представництво відбувається на підставі договору про надання правової допомоги. В цей пункт входять два попередні. Крім того, адвокат самостійно подає всі заяви, контролює хід справи.

Присутність адвоката при вирішенні кредитних спорів має сенс, якщо справа не малозначна, тобто коли йдеться про великі суми боргу. До речі, у випадку якщо боржник зможе скасувати виконавчий документ з допомогою адвоката, то витрати на правову допомогу потім можна буде стягнути з кредитора.

Коли необхідно представництво інтересів в судах у спорах з банками та колекторами?