Ухвала щодо скасування заочного рішення суду за позовом ПАТ “Укрсоцбанк” на суму 253 533,84 грн

Ухвала щодо скасування заочного рішення суду за позовом ПАТ "Укрсоцбанк" на суму 253 533,84 грн

справа № 208/6187/17
№ провадження 2-п/208/5/20

УХВАЛА
Іменем України

27 січня 2020 р. м. Кам`янське
Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, у складі:
Головуючого, судді – Івченко Т.П.,
За участі:
Секретаря судового засідання Корнієнко К.Є.,
Представника заявника адвоката Калініна С.К.,

розглянув у відкритому судовому засіданні у м. Кам`янське Дніпропетровської області заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 05.08.2019 року по цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 «про стягнення заборгованості», –

встановив:

У зв`язку з тим, що складання рішення суду вимагає значного часу, суд вважає за необхідне обмежитись складанням і оголошенням його вступної та резолютивної частини.
Повний текст рішення буде складений у строк передбачений ч. 6 ст. 259 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 260,284,287,288 ЦПК України, суд,

постановив:

Поновити ОСОБА_1 , строк на звернення до суду із заявою про отмена заочного решения суда по кредиту перегляд заочного рішення.
Заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 05.08.2019 року по цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 «про стягнення заборгованості», – задовольнити частково.
Заочне рішення Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 05.08.2019 року по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 «про стягнення заборгованості», – скасувати.
Цивільну справу№ 208/6187/17призначити дорозгляду вспрощеному позовному провадженню,з повідомленням(виклику)сторін,у відкритомусудовому засіданнів приміщенніЗаводського районногосуду містаДніпродзержинська Дніпропетровськоїобласті заадресою:місто Кам`янськеДніпропетровської області,вул.І.Ясюковича,№ 5,призначивши судовезасідання на11.02.2020 року об 15 годині 30 хвилин, про що повідомити учасників процесу.
В іншій частині заяви, щодо загального позовного провадження під час розгляду справи, з підстав передбачених 277 ЦПК України, – відмовити.
Копію ухвали суду невідкладно надіслати сторонам по справі, повідомив їх про дату, час і місце судового розгляду.
Копію ухвали вручити учасникамцивільного провадження, які присутні в залі судового засідання під розписку
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали, зазначений строк обчислюється з дня складення повної ухвали.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду – якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Згідно до 15.5) Перехідних положень ЦПК України, апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.
15.8) оприлюднення інформації щодо справи, визначеної цією редакцією Кодексу, на офіційному веб-порталі судової влади України здійснюється в порядку, визначеному Положенням про автоматизовану систему документообігу суду.
Суддя Івченко Т. П.