Ухвала щодо скасування заочного рішення суду за позовом ПАТ КБ “ПриватБанк” на суму 17 963,45 грн

Ухвала щодо скасування заочного рішення суду за позовом ПАТ КБ "ПриватБанк" на суму 17 963,45 грн

   Справа № 369/10155/18

Провадження №2-п/369/5/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.04.2019 м. Київ

Києво-Святошинський районний суд Київської області у складі:

головуючого судді Пінкевич Н.С.,

при секретарі Середенко Б.С.

за участі заявника ОСОБА_1

представника заявника ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 30 жовтня 2018 року по цивільній справі за позовом акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, –

в с т а н о в и в :

Заочним рішенням Києво-Святошинського районного суду від 30 жовтня 2018 року задоволено позов.

Не погоджуючись з рішенням суду ОСОБА_1 подав заяву про перегляд заочного рішення. Своє прохання мотивував тим, що при постановлені рішення судом було допущено порушення норм матеріального права, допущена неповнота при зясуванні всіх обставин справи, які мають важливе значення для правильного вирішення справи, а також інші порушення процесуального права.

У судовому засіданні заявник та його представник подану заяву підтримали.

У судове засідання представник позивача не зявився. Про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

Відповідно до ст. 288 ЦПК України заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не зявився в судове засідання та/або не повідомив про причини неявки. А також не подав відзив на позовну заяву з поважних причин, і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

Суд, дослідивши матеріали справи, перевіривши доводи заяви, враховуючи те, що заявник посилається на неповноту зясування всіх обставин справи, в тому числі поданого суду розрахунку заборгованості, приходить до висновку, що заява є обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 231, 232 ЦПК України, –

у х в а л и в :

Заяву ОСОБА_1 задоволити.

Заочне рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 30 жовтня 2018 року по цивільній справі за позовом акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості – скасувати.

Справу розглядати за правилами загального позовного провадження. Призначити підготовче судове засідання на 21 травня 2019 року на 08 годину 30 хвилин. В судове засідання викликати сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя