Ухвала про залишення позову кредитора про стягнення заборгованості по кредиту без розгляду

Ухвала про залишення позову кредитора про стягнення заборгованості по кредиту без розгляду

     Лебединський районний суд Сумської області

 

У Х В А Л А

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

“25” квітня 2018 р.                           Лебединський районний суд Сумської області

в складі: головуючого – судді Чхайло О. В.

при секретарі – Івановій О.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Лебедині справу за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором;                                                         

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з зазначеною позовною заявою, мотивуючи свої вимоги тим, що 11.07.2010 року між ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та ОСОБА_1 укладено договір № б/н, згідно якого остання отримала кредит у розмірі 21000 грн. та зобовязалася повернути борг на умовах, визначених сторонами. Однак, ОСОБА_1 свої зобовязання належним чином не виконала, що створило заборгованість, яка станом на 21.06.2017 року склала 39284,93 грн. В добровільному порядку питання щодо повернення боргу між сторонами не вирішено, а тому позивач просив стягнути з відповідачки на користь ПАТ КБ «Приватбанк» вказану суму боргу та усі понесені судові витрати.

Представник ПАТ КБ «Приватбанк» в судове засідання не зявився повторно і причину своєї неявки не повідомив.

Представник позивача в судовому засіданні просив залишити даний позов без розгляду, оскільки представник ПАТ КБ «Приватбанк» не зявляється в судові засідання без поважної причини.

Відповідно до ч. 5 ст. 223 ЦПК України у разі повторної неявки позивача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки суд залишає позовну заяву без розгляду.

Такі ж наслідки неявки сторони визначені і п. 3 ч. 1 ст. 257 ЦПК України.

Враховуючи те, що представник ПАТ КБ «Приватбанк» не зявився в судове засідання повторно і ця неявка не є поважною, суд вважає необхідним залишити даний позов без розгляду.

Керуючись ст. ст. 223, 257 ЦПК України;

В И Р І Ш И В:

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Сумської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом пятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя                                          О.  < В.  < Чхайло