Рішення щодо відмови в позовних вимогах кредитора про стягнення заборгованості в повному об’ємі

Рішення щодо відмови  в позовних вимогах кредитора про стягнення заборгованості в повному об'ємі

     Якимівський районний суд Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

(вступна та резолютивна частина)

 

“13” березня 2018 р. Якимівський районний суд Запорізької області у складі:

головуючого судді –                                                                        Федорець С.В.

при секретарі –                                                                                   Шеліповій Ю.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у смт Якимівка цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» (місце розташування: Україна, м.Київ, вулиця Грушевського,1-Д, ЄДРПОУ 14360570) до ОСОБА_1 (зареєстроване місце проживання: Україна, Запорізька області, Якимівський район, с. Степове, вул. Червонознаменна,7/2, ІПН НОМЕР_1)про стягнення заборгованості,

керуючись ст. ст. 12, 81, 184, 258, 259, 263-265, 268 ЦПК України, ст. ст. 261, 525, 526, 527, 530, 615, 629, 634, 1054 Цивільного кодексу України, суд

В И Р І Ш И В :

У задоволенні позову Публічного акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості відмовити повністю.

Апеляційну скаргу на рішення може бути подано до Апеляційного суду Запорізької області безпосередньо протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а особами, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення у той же строк з дня отримання копії рішення.

У відповідності до п.п. 15.5) п.п.15 п. 1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно- телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.

Повне мотивоване рішення буде виготовлено 23.03.2018 року.

СУДДЯ:                                                                                                Федорець С.В.